Tasarım Parkı > Hakkımızda


Hakkımızda

Tasarım Parkı, tasarım profesyonellerini ve tasarım meraklılarını bir araya getirmeyi, yeni keşifleri, birliktelikleri ve paylaşımları teşvik etmeyi amaç edinmiş ortak bir platformdur.

Sanat ve kültür alanında düzenlediği programlarla da yaratıcı tüm disiplinleri bünyesinde bir araya getirmeyi amaçlar.

Aynı zamanda Yoğurtçu Parkı’na yüzünü dönmüş lokasyonu ile yaşam, kültür, sanat ve tasarım felsefesi üzerine etkinlikler ve sergilere ev sahipliği yapan Tasarım Parkı, Anadolu yakasında bir kültür-sanat- tasarım merkezi olmak üzere hareket eder.

Kalite Yönetim Sistemi Çevre Yönetim SistemiTasarım Parkı’nda
Neler Oluyor?

Özel bir seçki ile sunulan sürekli tasarım ürünleri, özenle kurgulanmış geçici sergilerle birlikte kültür profesyonellerinin ve alanında öncü kişilerin yönetiminde düzenlenen seminer & eğitim programları ile farkındalık yaratmak ve bir bellek oluşturmak üzere hareket eder.

Usta tasarımcı ve sanatçıların yanı sıra genç yaratıcı kimlikler için de bir platform-sahne olarak öne çıkan Tasarım Parkı, modüler iç mimari düzeniyle proje ihtiyaçlarına uygun olarak profesyonel bir galeri, seminer alanı, etkinlik mekanı ya da bir dans pisti olarak bile hizmet verebilme imkanına sahip!

(Mekan olanakları ve detaylı bilgi için: info@tasarimparki.com)

Mekan Kiralama