Tasarım Parkı > Etkinlikler > YÜZYILIN EN İHTİŞAMLI SÜPER MAVİ AY TUTULMASI VE ETKİLERİ

Yüzyılın en ihtişamlı Ay tutulması 31 Ocak’ta Türkiye saatiyle saat 16:27'de meydana gelecek. Bu tutulma yalnızca bir Ay tutulması değil, aynı zamanda bir Mavi Ay ve Süper Dolunay. Başka bir deyişle Ay, dünyaya yakın, büyük ve renkli bir görünüm segileyecek. Yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek olan bu görsel şölen 150 yıldır ilk kez meydana geliyor ve kaçırılmaması gerekiyor.   

Süper Mavi Ay Tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor. Tam da burcuna yaraşır şölende, gösterişte Ay sahnede olacak. Tutulmanın astrolojik etkilerini, burçlara yansımalarını konuşacağımız buluşmamıza astrolojiye ilgi ve merak duyan herkesi bekliyoruz.

Katılım ücreti: 80 TL

ASTROLOG PINAR ATMACA HAKKINDA

1971 yılında doğan Pınar Atmaca orta öğrenimini Saint Michel Lisesi, üniversite öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Çeviri ve Dilbilim bölümünde tamamladı. Astrolojiye olan ilgisini 5 yıllık modern ve klasik astroloji eğitimiyle güçlendirdi. Elle dergisi astroloji yazarı olan Pınar Atmaca’nın yazılarına www.elle.com.tr/astroloji adresinden ulaşabilir ve instagramda @pinarastro hesabından takip edebilirsiniz. Ayrıca her Pazartesi 11:00-13:00 arasında internet radyosu radyogram.com ‘da hazırladığı Astroloji Pınarı programında canlı dinleyebilirsiniz.

 

 

ETKİNLİĞE KAYDOL