Tasarım Parkı > Etkinlikler > Yoga Eğitimi

Temel Yoga Eğitimi

Spanda Yoga yönetmen hocası Kami Sinan Anadol'un, otantik, ezoterik Hatha Yoga teknolojisini yumuşak ve meditatif bir stilde oluşturduğu mistik yoga sınıfına davetlisiniz. 

2 saatlik program akışı, 30 dakika süren kısa bir teori dersi ile başlıyor. Bu bölümde, Hatha Yoga'nın temel prensipleri, dualitenin ve dualite içindeki dişil ve eril kutupların yaşamımız içinde dengelenmesi ve duygusal alanımızın şifalanması farkındalığını temel alan öğretilere yer veriliyor.

Bunu, 1.5 saatlik asana (duruşlar), pranayama (nefes teknikleri) ve meditasyondan oluşan yoga sınıfı izliyor. Şehrin bezginliklerinin, hayat akışındaki tıkanıklıkların ve duygusal blokajların çözülmesine yönelik bu bölüm yaşam kalitenizin artmasını destekliyor. Yaşam kanallarınızdaki akışın düzenlenmesi, yaşam enerjinizin yükselmesi ve rafine hale gelmesi sizi kutsal olana yaklaştırıyor.

Aslında bilgi heryerde. Eril duruş, toplumsal diretmeler, aile yönlendirmeleriyle hedefe odaklı bir yaşamın içinde maraton koşuyor, akışın keyfini yakalamakta zorlanıyoruz. Mistik bir bakış açısıyla sunduğumuz bu yoga programıyla, artık hiçbirşey yapmak zorunda olmadığınız, zihnen ve bedenen akışın sizi evrensel olanla buluşturduğu bir alana davet ediyoruz.

İlk katılımınız ücretsizdir.

Detaylı bilgi için spandayogaistanbul@gmail.com veya 05322723469 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİĞE KAYDOL