Tasarım Parkı > Etkinlikler > Bodyfulness “Bedensel ve Zihinsel Yenilenme”

Bilimsel temele dayalı Mindfulness uygulamaları, meditasyon, dinamik ve durağan beden devinimleri, müziksel ısınmalar ve kadim öğretilerden ilham alan uygulamaları içeren, kavramsal paylaşımlarla zihnin yalınlaşması ve kalpten gelen bir kavrayışa alan açmayı hedefleyen bir program.
Stresin çözünmesi, duyguların dengelenmesi ve beden enerjisinin düzenlenmesi hedefiyle birbirine entegre edilen zihinsel ve bedensel bir uygulamalar bütünü sunar.
Farkındalık ve dönüşümü gözeten tüm bu çalışmalar grup dinamiği içinde güvenli alanda desteklenerek kendi kaynağımıza doğru bir yolculuğa bizi davet eder.
Atölye süresi: İki saat
Rahat kıyafetlerle katılmanız önerilir.

Eğitmenler
Başak Kılıç
Lisansını A.İ.B.Ü.’de Matematik bölümünde, yüksek lisansını Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe alanında tamamlamıştır. Ardından varoluşçu yöntemle derinlikli psikoterapi çalışması yürütmenin temel yönelimini içeren Temel Varoluşçu Analiz Eğitimine devam etmiştir. Doğu felsefesine ilgisinin artmasıyla meditasyon pratiğine yönelmiş ve İstanbul Amerikan Hastanesi’nin Mindfulness merkezi olan Code Lotus’un kurucusu David Cornwell’in sunduğu Breathing Mind Mindfulness Meditasyon Eğitimine katılmıştır. ICF onaylı BMP (Breathing Mind Practitioner) Mindfulness Koçluğu sertifikasyon sürecindedir. Şu anda matematik öğretmenliğine paralel olarak koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır.
Bahar Hekimoğlu
Lisansını Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Türkiye Cimnastik Federasyonu lisanslı antrenörüdür. Özel okullarda yedi yıl boyunca beden eğitimi öğretmenliği ve gösteri koreograflığı yapmıştır. Alexander Bohlender’in sunduğu Polestar pilates eğitmenliği eğitimini tamamlamıştır. Pilates eğitmenliğini Studio Suadiye’de sürdürmekte ve açık alanda fonksiyonel egzersiz koçluğu yapmaktadır.

Kişi Başı: 50 TL
Bilgi için: Başak Kılıç 0534 868 84 07

ETKİNLİĞE KAYDOL