Tasarım Parkı > Blog > İnci’den Taş’a - Takı Sergisi

FEM Tasarım, "İnci'den Taş'a " isimli takı sergisiyle, 14 Ekim/22 Ekim 2017 tarihleri arasında Tasarım Parkı/ Kadıköy'de.

Tasarım Parkı; FEM Tasarımın " İnci'den Taş'a " isimli takı sergisine, 14 Ekim/22 Ekim 2017 tarihleri arasında evsahipliği yapıyor.
Sözsüz iletişimin anlatım dili olarak adlandırılan mücevher, tarih sürecinde toplumların sosyokültürel, psikolojik, ekonomik ve dinsel yaklaşımları konusundaki göstergelerden biri olmuştur.
FEM, bu anlatım dilini, Doğal taşlar, İnci, Kristal ve Madenin ahenkli buluşmasıyla yorumluyor tasarım adlı keyifli yolculukta. Kullandığımız ve başkaları için seçtiğimiz takı dahil tüm aksesuarların kendimizi ifade ettiğimiz ipuçları olduğunu savunuyor. 
Zengin Anadolu ve dünya kültürel miras öğelerinin tasarımcının öyküleriyle harmanlanıp takıya dönüştüğü sergi sizleride kendi ipuçlarınızı bulmaya davet ediyor.
Sergi, 14 Ekim Cumartesi 17:00'de açılacak ve 22 Ekim Pazar gününe dek her gün 10:00-20:00 saatleri arasında Kadıköy/ Tasarım Parkı'nda gezilebilecek.